Uzyskaj więcej informacji o różnego rodzaju środkach do higieny intymnej

Uzyskaj więcej informacji o różnego rodzaju środkach do higieny intymnej

O tym jak ważna jest właściwa pielęgnacja miejsc intymnych ma świadomośćna pewno każda kobieta. Jako, że wnętrze pochwy jest miejscem wyjątkowowrażliwym i podatnym na różnego typu infekcje, w związku z tym tak ważne jest regularne dbanie o jej higienę za pomocą środków do higieny intymnej.

Ich używaniepomożezmniejszyć ryzyko występowania różnorakich chorób, wśród których najczęściej występującą jest zapalenie pochwy.Rzecz jasna często jego przyczyny mogą być związane z aktywnym życiem seksualnym i bardzo dużą ilością partnerów, jednakżeodpowiednia pielęgnacja pomożewyraźniezredukowaćryzyko jego występowania. Na jakie więc środki do higieny intymnej warto zwrócić uwagę?

Popularnym środkiem jest przykładowo Glizigen. Jest to żel do higieny intymnej na bazie wyciągu z lukrecji. W jego składzie znajdziemyjedynie naturalne składniki, w związku z tym działa on bardzo delikatnie, a zarazem skutecznie. Dzięki znajdującemu się w nim kwasowi glicyryzonowemu oddziaływanie higieniczne preparatu jest złożone, a kwas mlekowy wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu pH okolic intymnych.

Warte polecenia są takżeprodukty do higieny intymnej firmy Ziaja. Płyn tej firmy przeznaczony jest do codziennego użytku, posiada neutralny zapach. Ponieważdziała kojąco na drobne zaczerwienienia i otarcia śluzówki a takżekorzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną, z tego powodu jest bardzo chętnie stosowany przez kobiety. Co ważne, płyn ten neutralizuje nieprzyjemny zapach i daje uczucie świeżości na kilkanaście godzin.

Jeżeli natomiast dotknęła nas infekcja pochwy, wartopomyśleć nad nabyciem płynu Azucalen. Posiada on między innymiekstrakt z rumianku a także nagietka lekarskiego i polecany jest przede wszystkim przy stanach zapalnych z upławami, przy zapaleniu pochwy wywołanym przez bakterie lub rzęsistka pochwowego a także przy zapaleniu sromu.

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org