Psychoterapia - kompedium wiedzy

Psychoterapia - kompedium wiedzy

Dotychczas za najlepszą odmianę psychoterapii uznawano psychoterapię indywidualną,
opartą na bezpośrednim spotkaniu terapeuty i chorego. Dzisiaj natomiast bardzo często docenia się psychoterapię grupową. Poza relacją z psychoterapeutą ważną funkcję pełni tu
wsparcie innych członków grupy, łącząca ich więź, jak również wnikliwa obserwacja. Za specjalne odmiany psychoterapii grupowej można uznać także małżeńskie czy rodzinne terapie w grupach. Strona dostarczy nam rzetelnych i praktycznych wiadomości na temat historii oraz klasyfikacji różnych rodzajów psychoterapii, jak również nowinek oraz porad.

  • Jeśli dbasz o dietę i figurę odpowiednio trafiłeś. Zapraszam do zaznajomienia się z ofertą naszego sklepu online, gdzie odnajdziecie Państwo pełny asortyment produktów naturalnych, takich jak spirulina, chlorella czy też innego gatunku algi słodko-wodne. Zapraszam zwłaszcza w tym okresie, ponieważ na witrynie pojawiło się sporo ciekawych przecen. Niejednokrotnie można zdobyć artykuł gratis lub dla przykładu 40% gratis. Spirulina sprzedawana przez jest wypróbowana i przebadana i pochodzi z Niemiec.

    Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
  • Jeżeli nadal nie wiesz czym jest endometrioza, to natychmiast powinnaś już teraz zajrzeć na prezentowaną stronę internetową. To idealne źródło artykułów na ten temat, które są konkretne, w pełni sprawdzone i stworzone przez wybitnych fachowców. Badając wszystkie opisane na reklamowanym blogu treści poznasz dokładne i interesujące informacje o skutkach tej choroby, wybranych sposobach zdrowienia, znanych lekach proponowanych przez doktorów a także o końcowych objawach, które występują w chwili zachorowania.

    Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
  • Piękna figura to w tym momencie wymóg w obecnych czasach. Jako że każdy jest zapracowany, pokarm jest coraz niższej jakości, coraz mniej czasu na trening, coraz trudniej podtrzymać sylwetkę. Oferujemy środek wspomagający odchudzanie. Dzięki niemu oraz ćwiczeniom i niskokalorycznej diecie, znacznie łatwiej uda ci się zażegnać zbędne kilogramy. Produkt występuje w formie dla pań i mężczyzn i zawiera guaranę i wiele innych pierwiastków.

    Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org