Cytryna  Chrypa.com - kompendium wiedzy

Cytryna Chrypa.com - kompendium wiedzy

zapalenie górnych dróg oddechowych

Miód i cytryna w walce z chrypkąPublished 10 marca 2013 By redaktor

Lecznicze własciwości miodu i cytryny znały już nasze babcie.

Każdy z nas, zapewne niejednokrotnie został pozbawiony przez naturę chwilowo głosu. Mogła się przyczynić do tego dobra impreza, której atrakcja były głośne śpiewy. Chrypka lub zanik głosu spowodowany jest w takiej sytuacji przesileniem strun głosowych. Z brakiem głosu i chrypką, które są efektem przesilenia bardzo ciężko walczyć. Organizm potrzebuje czasu by zregenerować się, najlepiej jest przez pewien czas nie nadwyrężać głosu lub całkowicie milczeć. Jednak można wspomóc ten proces. I jak zwykle najlepsze okazują się sposoby naszych babć.

Wspaniałe właściwości miodu są nam znane od wieków. Tak samo dobrze znane są nam właściwości cytryny. Połączenie miodu z bogata w witaminę C cytryną, pomijając wspaniały smak, ma wspaniałe możliwości wspomagające leczenie chrypki. Taka mieszkanka wzmacnia nasze ciało i wspomaga powrót do stanu z przed przesilenia. Jeżeli do tej mikstury dodamy również mleko, to uzyskamy pyszny gorący napój, który na pewno nam nie zaszkodzi a może pomóc w walce z chrypką.

Wielu ludzi ma jednak dystans do naturalnych metod leczniczych, jeżeli nawet ciężko uwierzyć w cudowną moc takich produktów jak miód, cytryna i mleko, to warto pomyśleć o tym, że farmakologia w takim stanie jak dzisiaj, funkcjonuje jednak od niedawna. Leczenie podstawowymi produktami, dostępnymi każdemu, istnieje od tak dawna jak świadomość ludzka dotycząca chorób. Dlatego warto przed wizytą w aptece sięgnąć po te naturalne produkty. Ból gardła oraz pieczenie, towarzyszące chrypce, po wypiciu tej mieszanki łagodnieje i chyba każdy kto chociaż raz spróbował tej metody, zgodzi się z tym.

Posted in Chrypa, Gardło, leczenie Tagged Chrypa, chrypka, chrypka jak leczyć. chrypka leczenie, cytryna, miód

(c)Copyrighted Chrypa.com – kompendium wiedzy, All Rights ReservedDownload from Medicine Wordpress themes Osteoporosis

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org