Meteorolodzy w USA: Nadciąga nowy kataklizm!!!

Meteorolodzy w USA: Nadciąga nowy kataklizm!!!

Po burzy śnieżnej, która sparaliżowała cały Nowy Jork, i nawiała historyczne 15 cm przychodzi czas na nowy kataklizm. Tym razem zaalarmowane jest całe zachodnie wybrzeże USA.

Stany Zjednoczone nie otrząsnęły się po katastroficznej śnieżnej nawałnicy. Burza milionlecia spowodowała dosłowne zamarznięcie miasta na oczach przerażonych mieszkańców.

Not Found

The requested URL /web/20150320232514if_/http://www.dailymotion.com/embed/video/xqs481 was not found on this server.

Apache/2.2.22 (Ubuntu) Server at whitedotseo.com Port 80

Jakby tego było mało, nad zachodnie wybrzeże nadchodzi inne zagrożenie. Niebezpieczeństwo to mierzy 100 metrów wysokości i waży około 55,000 ton. Dokładnie tak, Amerykę w sobotę ma zaatakować Godzilla.

- Informację tę przekazał nam Japoński Instytut Ocen Zniszczeń Po Godzillowych (JIOZPG), potwór nie pokazał się w środę na cotygodniowe niszczenie Tokio. Wtedy zrozumieliśmy, że ruszył prosto na USA – powiedział nam amerykański korespondent.

Amerykańska telewizja przygotowała krótką animację pokazującą możliwe zagrożenie dla amerykańskich miast na zachodnim wybrzeżu.

Burmistrz Los Angeles już wezwał mieszkańców do niewychodzenia z domów. Zaalarmowana jest straż pożarna, policja i wojsko, wszyscy mają wyczekiwać możliwego przybycia nieproszonego gościa. Całą sytuację skomentował także amerykański urząd imigracyjny.

- Zapewniamy wszystkich mieszkańców USA, że żaden potwór nie dostanie od nas wizy pobytowej. Jeżeli Godzilla faktycznie dotrze na zachodnie wybrzeże zostanie deportowana do swojego macierzystego kraju, w tym wypadku do Japonii – komentował sytuację Jack Smith szef federalnego urzędu imigracyjnego.

W tym samym czasie w Japonii trwa świętowanie. Mieszkańcy Tokio cieszą się, że nie muszą znowu odbudowywać miasta. Jutro okażę się, czy przewidywania meteorologów sprawdzą się i kataklizm faktycznie nadejdzie nad USA.

Japanese college students raise their fists at a job-hunting rally in Tokyo
www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org