BioptronKosmetyka.pl, Botox czy Bioptron

BioptronKosmetyka.pl, Botox czy Bioptron

Jak skutecznie zlikwidować zmarszczki, przebarwienia, blizny i poprawić
stan skóry oraz jej kondycję na dłoniach, szyi i dekolcie? Nowoczesna kosmetyka
oferuje dziś laser, peeling, lifting, mikrodermabrazję, w najszybszych zabiegach botox czy nieinwazyjną fototerapię światłem spolaryzowanym Bioptron.

Porównamy dwie metody stosowane w Kosmetyce i Dermatologii. Pierwsza,
botox - „toksyna botulinowa”. Druga: Terapia światłem Bioptron z wykorzystaniem kosmetyków Zepter Swisso Logical produkowanych w Szwajcarii. Po zabiegach Botox – likwidują nam czasowo tylko zmarszczki mimiczne. Blokują na ok. 3-6
m-cy połączenia nerwowe mięśni powodując, że nie kurczą się i skóra się nie marszczy. Preparat działa w kilka dni od wstrzyknięcia, końcowy efekt jest po tygodniu. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu bezpośrednio po skórę.


Lampy Bioptron i kosmetyki Zepter – oprócz szerokiego zastosowania w medycynie, leczeniu i profilaktyce zdrowotnej to mistrzowska kombinacja do walki ze starzeniem się skóry potwierdzona, przetestowana klinicznie i uznana przez medycynę (certyfikat medyczny 92/43/EEC).

Najczęściej koncentrujemy się na terapii nieinwazyjnej, skutecznej i przyjemnej, którą można przeprowadzić w dowolnej chwili i komfortowo we własnym domu.
Ostatnie badania nad tą zaawansowaną technologią przeprowadzone przez szwajcarskie
firmy Bioptron AG oraz Intercosmetica Neuchatel S.A (firmy należące do Zepter) dowiodły
ogromną siłę z połączenia światła Bioptron
(wolnego od promieniowania UV) i niektórych
produktów kosmetycznych Zepter. Bioptron wzmacnia działanie formuł zawartych w kosmetykach Zepter.

Regeneruje skórę na poziomie komórkowych, powoduje pobudzenie wzrostu fibroblastów, syntezę kolagenu, wzrostu komórek nabłonka. Bioptron z Kosmetykami Swisso Logical: - Hydro-lifting krem i hydro-lifting serum skutecznie i w naturalny sposób zredukuje zmarszczki, poprawi gęstość skóry, wygładzi i wzmocni skórę. Bioptron spowoduje, że skóra będzie wyglądała zdrowo i naturalnie, poprawi się nasze samopoczucie.

Zapewnia trwały efekt zabiegów bez skutków ubocznych. To najnowocześniejsza kosmetyka dla wszystkich ceniących zdrowie przez długie lata. Bioptron powoduje w naturalny sposób namnażanie kolagenu, regenerację.
Jest idealnym rozwiązaniem także do zastosowania po zabiegach wygładzania zmarszczek [do usunięcia] botox, zapobiega poważnym powikłaniom porażenia nerwu trójdzielnego twarzy.

Profilaktycznie stosowany zapobiega powstawaniu niekiedy nieprzyjemnych skutków ubocznych po zabiegach botox czy Bioptron, który jest także polecany po mikrodermabrazji i wielu innych zabiegach kosmetycznych – dezynfekuje i regeneruje podrażnioną skórę, światło Bioptron bardzo głęboko przenika pod powierzchnię skóry i regeneruje ją od wewnątrz. Bioptron to jedyna metoda pobudzenia głębokich warstw podskórnych i kostnych w celu regeneracji i utrzymania zdrowej i młodej cery bez jakichkolwiek skutków ubocznych.

Światłoterapia Bioptron z kosmetykami Zepter Swisso Logical to:

  • pobudzanie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny (potwierdzone klinicznie).
  • likwidacja zmarszczek, uszkodzeń, zanieczyszczeń, przebarwień starczych i posłonecznych.
  • ochrona przed nowymi uszkodzeniami i starzeniem.
  • lepsze wchłanianie i utrwalanie składników aktywnych z kosmetyków.
www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org